Czapka treningowa Zimna Połówka 2022

49.00

SKU: Brak danych Kategorie: , , , ,

W dwóch słowach

Techniczna, treningowa czapka Zimna Połówka biegu organizowanego zazwyczaj w grudniu w Myszkowie, tydzień przed świętami . Na wszelki wypadek, zapraszam do sprawdzenia czy w tym momencie nie jest organizowany jakiś bieg pod szyldem ExtremeJura czy Zimna Połówka, a jak jest – to oczywiście do uczestnictwa. Motyw czapeczki treningowej przedstawia zimową kompozycję wraz wzorem medalu, który obowiązywał podczas 2022.

Materiał

Czapeczka jest dostępna 3 rozmiarach. Wykonanie czapki jest z wygodnego, trwałego materiału, gwarantującego przyjemy trening lub udział w samych zawodach. Zadruk czapeczki to tak zwany full print. Zapewne nie trzeba to nikomu uświadamiać ani powtarzać, ale tego typu koszulek nie prasujemy, natomiast wystarczająca temperatura prania to 30°C (maksymalna 40°C) . Produkt dobrze wchłania pot, dobrze „oddycha”, testowany był przez biegaczy amatorów zarówno na krótkich jak długich dystansach, a także w pomieszczeniach zamkniętych. Po kilkunastu miesiącach intensywnego użytkowania, po zwykłym praniu za każdym razem wygląda jak nowy.
Materiał użyty do wykonania koszulki to 100% poliester, czyli materiał na ogół z którego wykonuje się ubrania sportowe takie jak legginsy, staniki, czy kurtki. Takie też najlepiej sprawdzą się w tej wersji. 100% poliester zapewnia optymalne odczucia na ciele, które są ważne w trakcie ćwiczeń. Materiał w trakcie treningu dobrze chroni przed zimnem, wiatrem i deszczem, zresztą bez treningu również.

Tabela rozmiarów