Koszulka Biegowa Niegowa 2024 – niebieska

95.00

Personalizuj

W dwóch słowach

Techniczna, treningowa koszulka z motywem okolicznościowym Biegowa Niegowa – Extreme Jura w kolorze niebieskim z krótkim rękawem, biegu zorganizowanego dnia 24 marca 2024. Na wszelki wypadek, zapraszam do sprawdzenia czy w tym momencie nie jest organizowany jakiś bieg pod tym właśnie szyldem, a jak jest – to oczywiście do uczestnictwa. Motyw koszulki przedstawia wzór medalu w wersji koszulkowej w edycji 2024, niestety samego medalu nie można kupić – trzeba zdobyć.

Materiał

Koszulka jest dostępna we wszystkich możliwych rozmiarach, dzięki czemu można ją dopasować do własnych preferencji i stylu. Wykonanie koszulki jest z wygodnego, trwałego materiału, gwarantującego przyjemy trening lub udział w samych zawodach. Zadruk koszulki to tak zwany full print. Zapewne nie trzeba to nikomu uświadamiać ani powtarzać, ale tego typu koszulek nie prasujemy, natomiast wystarczająca temperatura prania to 30°C (maksymalna 40°C) . Produkt dobrze wchłania pot, dobrze „oddycha”, testowany był przez biegaczy amatorów zarówno na krótkich jak długich dystansach, a także w pomieszczeniach zamkniętych. Po kilkunastu miesiącach intensywnego użytkowania, po zwykłym praniu za każdym razem wygląda jak nowy.
Materiał użyty do wykonania koszulki to 100% poliester, czyli materiał na ogół z którego wykonuje się ubrania sportowe takie jak legginsy, staniki, czy kurtki. Takie też najlepiej sprawdzą się w tej wersji. 100% poliester zapewnia optymalne odczucia na ciele, które są ważne w trakcie ćwiczeń. Materiał w trakcie treningu dobrze chroni przed zimnem, wiatrem i deszczem, zresztą bez treningu również.

Tabela rozmiarów

Przed zakupem bardzo proszę sprawdzić dokładnie swój rozmiar na podstawie tabeli rozmiarów, obydwie strony unikną zbytecznych regulaminowych kosztów związanych z wymianą. Czas realizacji wysyłki niezależnie od ilości zamówionych koszulek wynosi około 5 dni roboczych licząc od dnia zaksięgowania wpłaty, chyba że akurat koszulka dotyczy nadchodzących zawodów organizowanych, to wówczas jest możliwy odbiór przed, po lub w trakcie.